Adler | Portable radio with flashlight | AD 1197 | Alarm function
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1197
- Saadavus: 5
-
24€
Adler | Portable radio with flashlight | AD 1197 | Alarm function
| All | |
| Alarmifunktsioon | Yes |
| AM preset stations | 522~1620KHz |
| Bluetooth | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Eelseadistatud FM-jaamad | 87~108MHz |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Net weight | 0.29 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 686 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 113.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Portable radio with flashlight |
| Producer product name | AD 1197 |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











