Adler | Retro Radio | AD 1187 | Alarm function | AUX in | Wooden
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1187
- Saadavus: 3
-
76€
Adler | Retro Radio | AD 1187 | Alarm function | AUX in | Wooden
| All | |
| Alarmifunktsioon | Yes |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Eelseadistatud FM-jaamad | Yes |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 375 mm |
| Gross depth master carton | 390 mm |
| Gross height (mm) | 260 mm |
| Gross height master carton | 535 mm |
| Gross weight | 2.843 kg |
| Gross width (mm) | 185 mm |
| Gross width master carton | 385 mm |
| Muud funktsioonid | FM Radio: 87.50 - 108.00 MHz USB playback Stereo Tone Dial Clock Sleep timer up to 90 minutes Station memory 30 stations Phones output Power: 2 x 5W |
| Net weight | 1.955 kg |
| Net weight master carton | 11.372 kg |
| NFC features | No |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 84 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 888 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Retro Radio |
| Producer product name | AD 1187 |
| Tare weight (kg) | 0.888 kg |
| Tare weight master carton | 1.366 kg |
| TI weight (kg) | 0.32 kg |
| Toote värv | Wooden |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.0180375 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler retro radio ad 1187 alarm function aux in wooden, ad 1187, adler, mikro-muusikakeskused

