Camry | Digital Radio | CR 1153 | 5 W | White/woden
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| FM-raadio | Yes |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 0.5 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Muud funktsioonid | query or statement Perfect seamless noiseless Large LCD display Rotatable telescopic antenna Calendar Thermometer Alarm clock Clock in 24h or 12h format Fat-resistant coating - easy to clean |
| Net weight | 0.37 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 346 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Digital Radio |
| Producer product name | CR 1153 |
| RMS-nimivõimsus | 5 W |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Toiteallikas | 2xAA battery (not included) or network, Output power: 0.4 W |
| Toote värv | White/woden |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





