Camry Retro Radio CR 1188 Wooden
| All | |
| Alarmifunktsioon | No |
| Bluetooth | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 320 mm |
| Brutokaal | 3.634 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 300 mm |
| Brutolaius (mm) | 210 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Eelseadistatud FM-jaamad | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross height master carton | 325 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Kogus pakendis | 2 pc(s) |
| Korduse funktsioon | No |
| Maht (m3) | 0.02016 m |
| Muud funktsioonid | USB STEREO 2x 5W |
| Net weight master carton | 7.268 kg |
| Netokaal | 3.134 kg |
| NFC features | No |
| Paber/Papp | 500.00 g |
| Producer product family | Retro Radio |
| Producer product name | CR 1188 |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.50 kg |
| Tare weight master carton | 0.808 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Wooden |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry retro radio cr 1188 wooden, cr 1188, camry, mikro-muusikakeskused








