Muse M-095 BT Radio, Bluetooth / NFC, Portable, Black Muse
- TootjadMuse
- Mudel: M-095BT
- Saadavus: 4
-
53€
Muse M-095 BT Radio, Bluetooth / NFC, Portable, Black Muse
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Brutokaal | 1.56 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 262 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross width (mm) | 152 mm |
| Muud funktsioonid | Stream music from another Bluetooth compatible device such as Laptop, Tablet or Smartphone Range up to 10m, FM telescopic antenna Illuminate dial scale |
| Netokaal | 1.34 kg |
| NFC features | Yes |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer product name | M-095 BT |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Väljundühendused | Aux in jack , USB charging port |
| Võimsus | 5 W |
| Volume (m3) | 0.00617272 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse m-095 bt radio, bluetooth nfc, portable, black muse, m-095bt, muse, mikro-muusikakeskused

