Muse | M-28RDW | Portable radio CD/MP3 Player with USB | White
- TootjadMuse
- Mudel: M-28RDW
- Saadavus: 5
-
60€
Muse | M-28RDW | Portable radio CD/MP3 Player with USB | White
| All | |
| Eelseadistatud FM-jaamad | FM/MW PLL tuner with 20+10 preset stations |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 297 mm |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross height master carton | 330 mm |
| Gross weight | 1.8 kg |
| Gross width (mm) | 205 mm |
| Gross width master carton | 305 mm |
| Net weight | 1.601 kg |
| Net weight master carton | 7.2 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 160 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 192.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product name | M-28RDW |
| Tare weight (kg) | 0.199 kg |
| Tare weight master carton | 0.736 kg |
| Toote nimetus | Portable radio CD/MP3 Player with USB |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.009437175 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse m-28rdw portable radio cdmp3 player with usb white, m-28rdw, muse, mikro-muusikakeskused

