Muse M-380 GB Ghetto Blasters, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 350.00 mm |
| Brutokaal | 3.50 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 295.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 255.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.03 m |
| Netokaal | 3.00 kg |
| Paber/Papp | 350.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 150.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.50 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: muse m-380 gb ghetto blasters, black, m-380 gb, muse, mikro-muusikakeskused


