Muse Portable Radio CD Player With Bluetooth | MD-208BT | AUX in
- TootjadMuse
- Mudel: MD-208BT
- Saadavus: 2
-
49€
Muse Portable Radio CD Player With Bluetooth | MD-208BT | AUX in
| All | |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 285.00 mm |
| Gross height (mm) | 157.00 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 252.00 mm |
| Muud funktsioonid | CD / CD-R / CD-RW compatible FM analog radio Stream music from another LED Display |
| Net weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 77 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Portable Radio CD Player With Bluetooth |
| Producer product name | MD-208BT |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse portable radio cd player with bluetooth md-208bt aux in, md-208bt, muse, mikro-muusikakeskused


