Muse | Portable Radio | M-075 R | AUX in
| All | |
| Alarmifunktsioon | No |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 112.00 mm |
| Gross height (mm) | 163.00 mm |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gross width (mm) | 252.00 mm |
| Korduse funktsioon | No |
| Net weight | 0.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 188 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Portable Radio |
| Producer product name | M-075 R |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse portable radio m-075 r aux in, m-075 r, muse, mikro-muusikakeskused



