Muse | Portable radio | M-28DG | AUX in | Grey
| All | |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | No |
| Eelseadistatud jaamade arv | FM/MW PLL tuner with 20+10 preset stations |
| Ekraan | LCD Display |
| Embeeded battery | No |
| FM-raadio | Yes |
| Gross depth (mm) | 295 mm |
| Gross depth master carton | 425 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross height master carton | 330 mm |
| Gross weight | 1.8 kg |
| Gross width (mm) | 205 mm |
| Gross width master carton | 305 mm |
| I/O-pordid | Aux in jack. USB port |
| Muud funktsioonid | Repeat function one / all. FM swivel rod antenna |
| Net weight | 1.69 kg |
| Net weight master carton | 7.2 kg |
| NFC | No |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 160 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Portable radio |
| Producer product name | M-28DG |
| Taasesituse formaadid | CD/CD-R/CD-RW/MP3 compatible |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Tare weight master carton | 0.727 kg |
| Toite tüüp | AC: 230V ~ 50Hz with Detachable Power Cord DC: 6 x 1,5V type LR14 / UM2 / C (not included) |
| Toote värv | Grey |
| USB-port | Yes |
| Volume (m3) | 0.009373625 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: muse portable radio m-28dg aux in grey, m-28dg, muse, mikro-muusikakeskused



