Muse Stereo Portable Radio | M-087 MB PLL | AUX in | FM radio | Headphone out
- TootjadMuse
- Mudel: M-087 MB
- Saadavus: 2
-
34€
Muse Stereo Portable Radio | M-087 MB PLL | AUX in | FM radio | Headphone out
| All | |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | No |
| CD-mängija | No |
| Ekvalaiser | No |
| Embeeded battery | No |
| FM-raadio | Yes |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross weight | 1.13 kg |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Kaal | 920 g |
| Karaoke | No |
| Kassetiseade | No |
| Kõrgus | 15.3 cm |
| Kõrvaklapi väljund | Yes |
| Net weight | 0.92 kg |
| NFC | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 239 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Stereo Portable Radio |
| Producer product name | M-087 MB PLL |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Traadita ühendus | No |
| USB otseesitus | No |
| USB-port | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |


