Sharp AQUOS Surround Subwoofer | CP-AWS0101 | Wi-Fi | Wireless connection
- TootjadSharp
- Mudel: CP-AWS0101
- Saadavus: 5
-
128€
Sharp AQUOS Surround Subwoofer | CP-AWS0101 | Wi-Fi | Wireless connection
| All | |
| AUX-sisend | No |
| Bluetooth | No |
| CD-mängija | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| FM-raadio | No |
| Gross depth (mm) | 132.00 mm |
| Gross height (mm) | 277.00 mm |
| Gross weight | 3.50 kg |
| Gross width (mm) | 364.00 mm |
| Kassetiseade | No |
| Kõrgus | 23.7 cm |
| Kõrvaklapi väljund | No |
| Net weight | 2.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 65 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 750.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | Sharp |
| Producer product family | AQUOS Surround Subwoofer |
| Producer product name | CP-AWS0101 |
| Sisseehitatud ekraan | No |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Battery |
| USB-port | Micro USB |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |








