Sharp OSAKA Portable Digital Radio | DR-P530(GY) | USB port | Bluetooth | FM radio | Wireless connection
- TootjadSharp
- Mudel: DR-P530(GY)
- Saadavus: 1
-
82€
Sharp OSAKA Portable Digital Radio | DR-P530(GY) | USB port | Bluetooth | FM radio | Wireless connection
| All | |
| AUX-sisend | No |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| FM-raadio | Yes |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross weight | 0.97 kg |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| Net weight | 0.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 468 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 272.00 g |
| Plastic (No PET) | 68.00 g |
| Producer | Sharp |
| Producer product family | OSAKA Portable Digital Radio |
| Producer product name | DR-P530(GY) |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-port | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: sharp osaka portable digital radio dr-p530gy usb port bluetooth fm radio wireless connection, dr-p530gy, sharp, mikro-muusikakeskused









