Sharp XL-B720D(BK) TOKYO All-in-one Hi-Fi System, Black | Sharp
- TootjadSharp
- Mudel: XL-B720D(BK)
- Saadavus: 5
-
134€
Sharp XL-B720D(BK) TOKYO All-in-one Hi-Fi System, Black | Sharp
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 285.00 mm |
| Gross weight | 3.80 kg |
| Gross width (mm) | 457.00 mm |
| Net weight | 2.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Sharp |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sharp xl-b720dbk tokyo all-in-one hi-fi system, black sharp, xl-b720dbk, sharp, mikro-muusikakeskused











