Sony | Analog Radio | ICF-506 | 5 W | Black
| All | |
| Eelseadistatud FM-jaamad | 87.5-108MHz |
| Embeeded battery | No |
| FM-raadio | Yes |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross height master carton | 245 mm |
| Gross weight | 1.028 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Gross width master carton | 195 mm |
| Net weight | 0.924 kg |
| Net weight master carton | 5.14 kg |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Palette Qty | 470 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Sony |
| Producer product family | Analog Radio |
| Producer product name | ICF-506 |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.104 kg |
| Tare weight master carton | 0.313 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud raadiolainealad | FM: 87.5-108MHz AM: 531-1602kHz |
| Toiteallikas | DC / AC |
| Toote värv | Black |
| Tuuneri tüüp | Analog |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 5 W |
| Volume (m3) | 0.00319125 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sony analog radio icf-506 5 w black, icf506ced, sony, mikro-muusikakeskused


