Muse Wireless Microphone MC-30 WI
| All | |
| Aku tüüp | lithium |
| Bruto Sügavus (mm) | 265.00 mm |
| Brutokaal | 0.37 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 65.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 105.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantija | 24 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Mikrofoni sagedus | 50-15.000 Hz |
| Netokaal | 0.20 kg |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| Palette Qty | 478 pc(s) |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastik (ilma PET-ita) | 70.00 g |
| Producer product family | Wireless Microphone |
| Producer product name | MC-30 WI |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.17 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tundlikkus | 90 dB |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: muse wireless microphone mc-30 wi, mc-30 wi, muse, mikrofonid, korvaklapid ja mikrofonid



