Muse | Turntable Micro System | MT-120MB | Drawer-type CD door | USB port | AUX in
- TootjadMuse
- Mudel: MT-120MB
- Saadavus: 2
-
171€
Muse | Turntable Micro System | MT-120MB | Drawer-type CD door | USB port | AUX in
| All | |
| AC-sisendpinge | 100 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AUX-sisend | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 564.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross weight | 7.40 kg |
| Gross width (mm) | 282.00 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 343 x 324 x 164 237 x 143 x 179 (External speakers) mm |
| Muud funktsioonid | Wooden cabinet 2 way speaker system |
| Net weight | 7.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 88.00 g |
| Pöörlemiskiirus | 33/ 45/ 78 RPM |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Turntable Micro System |
| Producer product name | MT-120MB |
| Raadio tüüp | FM Radio with 20 preset stations |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | Drawer-type CD door |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-port | Yes |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse turntable micro system mt-120mb drawer-type cd door usb port aux in, mt-120mb, muse, plaadimangijad


