Sony
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 396.00 mm |
| Gross height (mm) | 460.00 mm |
| Gross weight | 3.90 kg |
| Gross width (mm) | 147.00 mm |
| Net weight | 3.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Sony |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sony, pslx3btcel, plaadimangijad

