Muse Portable CD/MP3 Player With Anti-shock M-900 DM Black
- TootjadMuse
- Mudel: M-900DM
- Saadavus: 5
-
42€
Muse Portable CD/MP3 Player With Anti-shock M-900 DM Black
| All | |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 169.00 mm |
| Brutokaal | 0.26 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 210.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 43.00 mm |
| CD-mängija | Yes |
| Connections | Stereo earphone jack |
| Ekraan | LCD |
| FM-raadio | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõlarid | No |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| MP3 taasesitus | Yes |
| Muud funktsioonid | Anti-shock protection : CD 40sec, MP3 100sec Programmables tracks : CD 20, MP3 99 Random Introduction scan Repeat one / all Auto power off (30 sec) Programmable CD/MP3 player Anti-shock protection CD/MP3 |
| Netokaal | 0.18 kg |
| Paber/Papp | 58.00 g |
| Palette Qty | 566 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Producer product family | Portable CD/MP3 Player With Anti-shock |
| Producer product name | M-900 DM |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.08 kg |
| Tare other | 62.00 g |
| Tarvikud kaasa arvatud | Earphones |
| Toote värv | Black |
| USB ühilduvus | No |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: muse portable cdmp3 player with anti-shock m-900 dm black, m-900dm, muse, pleierid

