Asus MD101 MOUSE/PK
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 104 mm |
| Gross height (mm) | 41 mm |
| Gross weight | 0.166 kg |
| Gross width (mm) | 63 mm |
| Net weight | 0.066 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 432 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Asus |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.000268632 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: asus md101 mousepk, 90xb08u0-bmu010, asus, hiired

