Asus | Wireless Mouse | MD300 | Wireless | Bluetooth | Black
- TootjadAsus
- Mudel: 90XB04F0-BMU000
- Saadavus: 1
-
86€
Asus | Wireless Mouse | MD300 | Wireless | Bluetooth | Black
| All | |
| Aku tüüp | Li-ion 800mAh |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Bluetooth |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross depth master carton | 250 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross height master carton | 180 mm |
| Gross weight | 0.4 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross width master carton | 230 mm |
| Hiire kaal | 109 g |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Liikumise resolutsioon | 4200 DPI |
| Lüliti tüüp | Omron D2FC-FK (50M) |
| Net weight | 0.209 kg |
| Net weight master carton | 2.4 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 1002 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 181 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Wireless Mouse |
| Producer product name | MD300 |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Tare weight (kg) | 0.191 kg |
| Tare weight master carton | 0.176 kg |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toiteallikas | Batteries |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.001288 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: asus wireless mouse md300 wireless bluetooth black, 90xb04f0-bmu000, asus, hiired



