Corsair Gaming Mouse IRONCLAW RGB FPS/MOBA Wired, 18.000 DPI, Black
- TootjadCorsair
- Mudel: CH-9307011-EU
- Saadavus: 4
-
79€
Corsair Gaming Mouse IRONCLAW RGB FPS/MOBA Wired, 18.000 DPI, Black
| All | |
| Anduri tüüp | Optical |
| Bruto Sügavus (mm) | 115.00 mm |
| Brutokaal | 0.259 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 175.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 80.00 mm |
| Buttons durability | 50M L/R Click |
| Cable length | 180 cm |
| Eritunnused | Sculpted specifically for palm-grips and most hands Ultra-durable Omron switches Ultra-accurate tracking and first-rate gaming performance |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 240 mm |
| Gross height master carton | 185 mm |
| Gross width master carton | 170 mm |
| Hiire kaal | 105 g |
| Kogus pakendis | 4 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | On Board Memory Supported in iCUE Braided Fiber cable |
| Net weight master carton | 1.036 kg |
| Netokaal | 0.176 kg |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Paber/Papp | 75 g |
| Package content | IRONCLAW RGB Gaming Mouse Quick Start Guide Warranty Card |
| Plastik (ilma PET-ita) | 8.00 g |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Producer product name | IRONCLAW RGB FPS/MOBA |
| RGB-mudeli LED-valgustus | Yes |
| Seadme tüüp | Gaming Mouse |
| Sensor DPI | 18.000 DPI |
| Sensors | PMW3391 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.08 kg |
| Tagantvalgustus | 1 Zone RGB |
| Tare weight master carton | 0.128 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Wired |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: corsair gaming mouse ironclaw rgb fpsmoba wired, 18000 dpi, black, ch-9307011-eu, corsair, hiired








