Dell | Mouse | Alienware Tri-Mode AW720M | 2.4GHz Wireless Gaming Mouse | Wireless | Wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1. USB-C |
- TootjadDell
- Mudel: 545-BBDO
- Saadavus: 4
-
76€
Dell | Mouse | Alienware Tri-Mode AW720M | 2.4GHz Wireless Gaming Mouse | Wireless | Wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1. USB-C | Lunar light
| All | |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (LiP |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1. USB-C |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Muud funktsioonid | Right and left-handed |
| Net weight | 0.171 kg |
| Number of buttons | 8 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 630 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 219 g |
| PET | 1.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | Alienware Tri-Mode AW720M |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Tare weight (kg) | 0.239 kg |
| TI weight (kg) | 0.007 kg |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 or later |
| Toote värv | Lunar light |
| Tüüp | 2.4GHz Wireless Gaming Mouse |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00274125 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell mouse alienware tri-mode aw720m 24ghz wireless gaming mouse wireless wireless - 24 ghz, bluetooth 51 usb-c, 545-bbdo, dell, hiired










