Gembird Mouse MUSW-4B-04 Standard Black Wireless
| All | |
| Akud kaasa arvatud | No |
| Brutokaal | 0.088 kg |
| Connection type | Wireless |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | with USB Nano-receiver |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Hiire kaal | 58 (without batteries) g |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Netokaal | 0.083 kg |
| Number of buttons | 4-button NULL |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 1437 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | MUSW-4B-04 |
| Seadme tüüp | Standard |
| Taara kaal (kg) | 0.005 kg |
| Taaslaetav | No |
| Töötab mistahes pinnal | Yes |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Volume (m3) | 0.0012025 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: gembird mouse musw-4b-04 standard black wireless, musw-4b-04, gembird, hiired




