Gembird MUSG-RAGNAR-RX500 USB gaming RGB backlighted mouse, 10 buttons Gembird
- TootjadGembird
- Mudel: MUSG-RAGNAR-RX500
- Saadavus: 2
-
18€
Gembird MUSG-RAGNAR-RX500 USB gaming RGB backlighted mouse, 10 buttons Gembird
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 929 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 56.00 g |
| Plastic (No PET) | 14.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gembird musg-ragnar-rx500 usb gaming rgb backlighted mouse, 10 buttons gembird, musg-ragnar-rx500, gembird, hiired

