Gembird | USB Gaming RGB Backlighted Mouse | MUSG-RAGNAR-RX400 | Wired | Gaming Mouse | Black
- TootjadGembird
- Mudel: MUSG-RAGNAR-RX400
- Saadavus: 2
-
15€
Gembird | USB Gaming RGB Backlighted Mouse | MUSG-RAGNAR-RX400 | Wired | Gaming Mouse | Black
| All | |
| Buttons | 6-button gaming mouse |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 205.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kaabli tüüp | USB 2.0 |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 906 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Gembird |
| Producer product family | USB Gaming RGB Backlighted Mouse |
| Producer product name | MUSG-RAGNAR-RX400 |
| Seadme tüüp | Gaming Mouse |
| Taaslaetav | No |
| Tagantvalgustus | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gembird usb gaming rgb backlighted mouse musg-ragnar-rx400 wired gaming mouse black, musg-ragnar-rx400, gembird, hiired

