Lenovo | 4X30H56886 | Wireless | Professional Laser Mouse | Black
- TootjadLenovo
- Mudel: 4X30H56886
- Saadavus: 5
-
35€
Lenovo | 4X30H56886 | Wireless | Professional Laser Mouse | Black
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross weight | 0.177 kg |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Kaal | 180 g |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kerimissuund | Vertical/Horizontal |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Laser |
| Net weight | 0.036 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1324 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 133.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | 4X30H56886 |
| Seadme tüüp | Professional Laser Mouse |
| Taaslaetav | No |
| Tare weight (kg) | 0.141 kg |
| Toetatud akude arv | 2 AA |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Wireless |
| Volume (m3) | 0.0006525 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo 4x30h56886 wireless professional laser mouse black, 4x30h56886, lenovo, hiired









