Lenovo | Mouse | Essential Compact | Standard | Wireless | Black
- TootjadLenovo
- Mudel: 4Y50R20864
- Saadavus: 5
-
21€
Lenovo | Mouse | Essential Compact | Standard | Wireless | Black
| All | |
| Connection type | Wireless |
| Embeeded battery | No |
| Ergonoomiline disain | Ambidextrous design |
| Gross depth (mm) | 87 mm |
| Gross height (mm) | 48 mm |
| Gross weight | 0.133 kg |
| Gross width (mm) | 117 mm |
| Hiire kaal | 50 g |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Net weight | 0.109 kg |
| Number of buttons | 3 (left click, right click, scroll click) NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1768 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 22 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | Essential Compact |
| Seadme tüüp | Standard |
| Sensors | Optical |
| Tare weight (kg) | 0.024 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Volume (m3) | 0.000488592 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo mouse essential compact standard wireless black, 4y50r20864, lenovo, hiired

