Lenovo | RGB Gaming Mouse | Legion M300s | Gaming Mouse | Wired via USB 2.0 | Shadow Black
- TootjadLenovo
- Mudel: GY51H47350
- Saadavus: 5
-
30€
Lenovo | RGB Gaming Mouse | Legion M300s | Gaming Mouse | Wired via USB 2.0 | Shadow Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Wired via USB 2.0 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 109 mm |
| Gross height (mm) | 64 mm |
| Gross weight | 0.132 kg |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Hiire kaal | 57 g |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kerimissuund | 2-way scrolling (up, down) |
| Muud funktsioonid | On-the-fly DPI button, symmetrical light-weight design, Legion RGB logo |
| Net weight | 0.079 kg |
| Number of buttons | 6 programmable buttons NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1518 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | RGB Gaming Mouse |
| Producer product name | Legion M300s |
| Seadme tüüp | Gaming Mouse |
| Sensor DPI | 8000 DPI |
| Sensors | Pixart 3327 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Toote värv | Shadow Black |
| Traadita ühendus | No |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00118592 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo rgb gaming mouse legion m300s gaming mouse wired via usb 20 shadow black, gy51h47350, lenovo, hiired












