Lenovo ThinkPad Bluetooth Silent Mouse w/o battery Black, Bluetooth 5.0
- TootjadLenovo
- Mudel: 4Y50X88823
- Saadavus: 5
-
33€
Lenovo ThinkPad Bluetooth Silent Mouse w/o battery Black, Bluetooth 5.0
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 128 mm |
| Brutokaal | 0.121 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 47 mm |
| Brutolaius (mm) | 86 mm |
| Connection type | Bluetooth 5.0 |
| Garantii | 1 year(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.000517376 m |
| Netokaal | 0.097 kg |
| Paber/Papp | 22 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Producer product name | ThinkPad Bluetooth Silent Mouse w/o battery |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensor DPI | 800/1600/2400 DPI |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud akude arv | 1 AA |
| Toote värv | Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: lenovo thinkpad bluetooth silent mouse wo battery black, bluetooth 50, 4y50x88823, lenovo, hiired



