Lenovo | Wireless Mouse | 400 | Wireless mouse | Wireless | 2.4 GHz Wireless via Nano USB | Black | 1 year(s)
- TootjadLenovo
- Mudel: GY50R91293
- Saadavus: 5
-
20€
Lenovo | Wireless Mouse | 400 | Wireless mouse | Wireless | 2.4 GHz Wireless via Nano USB | Black | 1 year(s)
| All | |
| Buttons durability | Left/rigt button - up to 8,000,000 clicks Scroll click - up to 100,000 clicks |
| Connection type | 2.4 GHz Wireless via Nano USB |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 193 mm |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross height (mm) | 37.00 mm |
| Gross height master carton | 430 mm |
| Gross weight | 0.141 kg |
| Gross width (mm) | 122 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Net weight | 0.061 kg |
| Net weight master carton | 7.896 kg |
| Number of buttons | 3 (left click, right click, scroll click) NULL |
| Packing quantity | 56 pc(s) |
| Palette Qty | 1680 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 56 g |
| Plastic (No PET) | 24 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Wireless Mouse |
| Producer product name | 400 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sisse/välja lüliti | No |
| Taaslaetav | No |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Tare weight master carton | 0.568 kg |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | 2.4 GHz |
| Tüüp | Wireless mouse |
| Volume (m3) | 0.000871202 m |
| Warranty | 1 year(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo wireless mouse 400 wireless mouse wireless 24 ghz wireless via nano usb black 1 years, gy50r91293, lenovo, hiired





