Logitech | MK345 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Batteries included | US | Black | USB | Wireless connect
- TootjadLogitech
- Mudel: 920-006489
- Saadavus: 5
-
40€
Logitech | MK345 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Batteries included | US | Black | USB | Wireless connection
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 530.89 mm |
| Gross depth master carton | 530.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.69 mm |
| Gross height master carton | 330.00 mm |
| Gross weight | 1.06 kg |
| Gross width (mm) | 192.99 mm |
| Gross width master carton | 155.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Hiire patareide tüüp | AA |
| Isehäälestuv | Yes |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Kaasnevate toodete arv | 1 pc(s) |
| Kerimine | Yes |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kiirklahvid | Yes |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri patareide tüüp | AAA |
| Klaviatuuriga integreeritud seadmed | No |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows 10, Windows 11, Chrome OS |
| Net weight | 0.96 kg |
| Net weight master carton | 4.08 kg |
| Nuppude arv | 3 |
| Otstarve | PC/server |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 185.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Patareide arv (hiir) | 1 |
| Patareide arv (klaviatuur) | 2 |
| PET | 70.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Producer | Logitech |
| Producer product name | MK345 |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Seadme liides | Wireless |
| Skrolli tüüp | Wheel |
| Soovituslik kasutus | Universal |
| Tagantvalgustus | No |
| Täismõõdus klaviatuur | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 1.60 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toiteallika tüüp | Battery |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühendav vastuvõtja | No |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: logitech mk345 keyboard and mouse set wireless mouse included batteries included us black usb wireless connect, 920-006489, logitech, hiired














