Logitech Mouse B170 Wireless, Black, Yes, Wireless connection
- TootjadLogitech
- Mudel: 910-004798
- Saadavus: 5
-
14€
Logitech Mouse B170 Wireless, Black, Yes, Wireless connection
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Brutokaal | 0.12 kg |
| Funktsioonid | Nano USB receiver |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Kaal | 70.5 g |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Netokaal | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | B170 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Volume (m3) | 0.000294 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: logitech mouse b170 wireless, black, yes, wireless connection, 910-004798, logitech, hiired



