Logitech Signature M650 L Left Wireless Mouse, RF Wireless + Bluetooth, 2000 DPI, Graphite | Logitech
- TootjadLogitech
- Mudel: 910-006239
- Saadavus: 5
-
40€
Logitech Signature M650 L Left Wireless Mouse, RF Wireless + Bluetooth, 2000 DPI, Graphite | Logitech
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 89.00 mm |
| Gross height (mm) | 182.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 124.00 mm |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 430 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 13.00 g |
| PET | 0.40 g |
| Plastic (No PET) | 2.50 g |
| Producer | Logitech |
| Tare other | 0.10 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: logitech signature m650 l left wireless mouse, rf wireless bluetooth, 2000 dpi, graphite logitech, 910-006239, logitech, hiired







