Natec Mouse, Toucan, Wireless, 1600 DPI, Optical, Pink-White
- TootjadNatec
- Mudel: NMY-1652
- Saadavus: 2
-
11€
Natec Mouse, Toucan, Wireless, 1600 DPI, Optical, Pink-White
| All | |
| Anduri tüüp | Optical |
| Bruto Sügavus (mm) | 80 mm |
| Brutokaal | 0.07 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 165 mm |
| Brutolaius (mm) | 45 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Wireless |
| Ergonoomiline disain | Yes |
| Eritunnused | Sensor allows you to change DPI in 3 modes from 800 to 1600 DPI, which can be switched in a loop. Just make a simple a combination of two keys to change and adjust the device in seconds to your own preferences |
| Garantii | 24 month(s) |
| Hiire kaal | 49 g |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.000594 m |
| Materjal | Plastic |
| Mõõtmed (l x s x k) | 60 x 100 x 38 mm |
| Muud funktsioonid | Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Netokaal | 0.043 kg |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Paber/Papp | 27 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Mouse |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.027 kg |
| Tehnilised omadused | 800 - 1600 DPI |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote nimetus | Toucan |
| Toote värv | Pink/White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: natec mouse, toucan, wireless, 1600 dpi, optical, pink-white, nmy-1652, natec, hiired




