Hikvision | IP Camera | DS-2CD1063G2-LIU | Bullet | 6 MP | 2.8mm/4mm | IP67 | H.265+ | microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 2
- TootjadHikvision
- Mudel: KIP2CD1063G2LIUF28
- Saadavus: 4
-
103€
Hikvision | IP Camera | DS-2CD1063G2-LIU | Bullet | 6 MP | 2.8mm/4mm | IP67 | H.265+ | microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 256 GB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP67 |
| Keretüüp | Bullet |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3200 x 1800 pikslit |
| Mälupesad | microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 256 GB |
| Max IR distance | Up to 30 m |
| Megapiksel | 6 MP |
| Net weight | 0.28 kg |
| Objektiivi tüüp | 2.8mm/4mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 83 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Hikvision |
| Producer product family | IP Camera |
| Producer product name | DS-2CD1063G2-LIU |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Videopakkimise formaadid | H.265+ |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



