Hisense QLED TV | 75E7Q | 75 | Smart TV | VIDAA | 4K UHD | Black
- TootjadHisense
- Mudel: 75E7Q
- Saadavus: 5
-
716€
Hisense QLED TV | 75E7Q | 75 | Smart TV | VIDAA | 4K UHD | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, RF, AV, USB 2.0, Earphone Jack, RJ45 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 189 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 1146.00 mm |
| Gross weight | 32.80 kg |
| Gross width (mm) | 1865.00 mm |
| HD tüüp | 4K UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | VIDAA |
| Mõõdud (l x s x k) koos statiiviga | 1676 x 360 x 1004 mm |
| Net weight | 23.10 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7760.00 g |
| Plastic (No PET) | 1940.00 g |
| Producer | Hisense |
| Producer product family | QLED TV |
| Producer product name | 75E7Q |
| Tare weight (kg) | 9.70 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.40 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |












