Hob | 3020 XEISP | Simfer Number of burners/cooking zones 2 | Induction | Touch control | Timer | Black
- TootjadSimfer
- Mudel: 3020XEISP
- Saadavus: 5
-
190€
Hob | 3020 XEISP | Simfer Number of burners/cooking zones 2 | Induction | Touch control | Timer | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 590 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross weight | 5.00 kg |
| Gross width (mm) | 360 mm |
| Jääksoojuse indikaator | Yes |
| Keeduala võimsus | 1.4/1.8 kW |
| Kontrolli tüüp | Touch control |
| Kõrgus | 6 cm |
| Laius | 52 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer | Simfer |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | 3020 XEISP |
| Sügavus | 30 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toiduvalmistamise ala diameeter | 180 mm |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Induction |
| Võimsusastete arv | 9 |
| Volume (m3) | 0.025488 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |

