Hoover HP105HM 011 Vacuum cleaner, Bagless, Power 700 W, Tank 2 L, Working radius 7.5 m, Black
- TootjadHoover
- Mudel: HP105HM 011
- Saadavus: 5
-
82€
Hoover HP105HM 011 Vacuum cleaner, Bagless, Power 700 W, Tank 2 L, Working radius 7.5 m, Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross weight | 6.71 kg |
| Gross width (mm) | 485.00 mm |
| Net weight | 5.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Hoover |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: hoover hp105hm 011 vacuum cleaner, bagless, power 700 w, tank 2 l, working radius 75 m, black, hp105hm 011, hoover, tolmuimejad

