HP 17 | 17-cp2216nw | Silver | 17.3 " | IPS | 1920 x 1080 pixels | AMD Ryzen 5 | 7520U | 16 GB | LPDDR5 | Solid-state drive capa
- TootjadHP
- Mudel: C39NBEA
- Saadavus: 5
-
651€
HP 17 | 17-cp2216nw | Silver | 17.3 " | IPS | 1920 x 1080 pixels | AMD Ryzen 5 | 7520U | 16 GB | LPDDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | Bluetooth version 5.4 | 802.11ax | Keyboard language English | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 41 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 17.3 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon Graphics |
| Gross depth (mm) | 407 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross weight | 2.37 kg |
| Gross width (mm) | 257 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Mälu taktsagedus | 6400 MHz |
| Net weight | 2.07 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 413 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 290 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | HP |
| Producer product family | 17 |
| Producer product name | 17-cp2216nw |
| Protsessori mudel | 7520U |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori sagedus | 2.8 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.3 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| TI weight (kg) | 0.2 kg |
| Toote värv | Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00209198 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |








