HP | RENEWED Grade A | Elitebook 850 G7 | 15.6" FHD Touch | i5-10310U | 16 GB | 256 GB SSD | W11 Pro | UK | 12 m Warranty | HP R
- TootjadHP Renewed
- Mudel: EB850G7i510310U16256W11ProUKA
- Saadavus: 5
-
550€
HP | RENEWED Grade A | Elitebook 850 G7 | 15.6" FHD Touch | i5-10310U | 16 GB | 256 GB SSD | W11 Pro | UK | 12 m Warranty | HP Renewed
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 251.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 3.08 kg |
| Gross width (mm) | 358.00 mm |
| Net weight | 1.98 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 96 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 830.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | HP Renewed |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

