HP Renewed Grade B | ProBook 430 G8 | 13.3 " | FHD | i5-1135G7 | 8 GB | SSD | 256 GB | Intel Iris Xe Graphics | Windows 11 Pro |
- TootjadHP Renewed
- Mudel: HPPB430G8i51135G78256BNOR+ENGS
- Saadavus: 1
-
341€
HP Renewed Grade B | ProBook 430 G8 | 13.3 " | FHD | i5-1135G7 | 8 GB | SSD | 256 GB | Intel Iris Xe Graphics | Windows 11 Pro | Keyboard language Nordic/ENG stickers | 12 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Diagonaal | 13.3 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Grade | Grade B |
| Gross depth (mm) | 520.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 1.54 kg |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | Nordic/ENG stickers |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Net weight | 1.29 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 77 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Producer | HP Renewed |
| Producer product family | ProBook 430 G8 |
| Protsessori mudel | i5-1135G7 |
| Protsessori perekond | Intel Core i5 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 8 GB |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| TI weight (kg) | 0.2 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



