Huawei | Headphone | FreeBuds SE 4 ANC | Bluetooth | In-ear | White | Noise canceling | Wireless
- TootjadHuawei
- Mudel: 55038498
- Saadavus: 3
-
65€
Huawei | Headphone | FreeBuds SE 4 ANC | Bluetooth | In-ear | White | Noise canceling | Wireless
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Draiveri suurus | 10 mm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Kandmisviis | In-ear |
| Mürasummutus | Yes |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4114 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Huawei |
| Producer product family | Headphone |
| Producer product name | FreeBuds SE 4 ANC |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |









