Huawei Hybrid Unbalanced Load Inverter | SUN2000-10K-MAP0
- TootjadHuawei
- Mudel: SUN2000-10K-MAP0
- Saadavus: 2
-
1 768€
Huawei Hybrid Unbalanced Load Inverter | SUN2000-10K-MAP0
| All | |
| ELi tõhusus | 98.1 % |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 23.00 kg |
| Gross width (mm) | 460.00 mm |
| Maksimaalne võimsus (DC) | 18000 Wp |
| Max Tõhusus | 98.6 % |
| MPPT-de arv | 2 |
| Net weight | 21.00 kg |
| Nimivõimsus (AC) | 10000 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Huawei |
| Producer product family | Hybrid Unbalanced Load Inverter |
| Producer product name | SUN2000-10K-MAP0 |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Võrguühendus | Three-phasis |
| Warranty | 120 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: huawei hybrid unbalanced load inverter sun2000-10k-map0, sun2000-10k-map0, huawei, inverterid





