Huawei Smart PV Controller With DC Surge Protection Type I+II | SUN 2000-115KTL-M2
- TootjadHuawei
- Mudel: SUN2000-115KTL-M2 with DC
- Saadavus: 1
-
5 117€
Huawei Smart PV Controller With DC Surge Protection Type I+II | SUN 2000-115KTL-M2
| All | |
| ELi tõhusus | 400V 98.4, 480V 98.6 % |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1050.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross weight | 103.00 kg |
| Gross width (mm) | 720.00 mm |
| Max Tõhusus | 400V 98.6, 480V 98.8 % |
| MPPT-de arv | 10 |
| Net weight | 93.00 kg |
| Nimivõimsus (AC) | 115000 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8000.00 g |
| Plastic (No PET) | 2000.00 g |
| Producer | Huawei |
| Producer product family | Smart PV Controller With DC Surge Protection Type I+II |
| Producer product name | SUN 2000-115KTL-M2 |
| Tare weight (kg) | 10.00 kg |
| Volume (m3) | 0.29 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

