HUTT Cleaning Pad for model A1 | 1 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 272.00 mm |
| Gross height (mm) | 37.00 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 257.00 mm |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Net weight | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 334 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Producer | HUTT |
| Producer product name | Cleaning Pad for model A1 |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: hutt cleaning pad for model a1 1 pcs, a1 cleaning pad, hutt, tolmuimejad


