HUTT Cleaning Pad for model C7 | 10 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 272.00 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Gross width (mm) | 257.00 mm |
| Kogus pakis | 10 pc(s) |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Producer | HUTT |
| Producer product name | Cleaning Pad for model C7 |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00419424 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: hutt cleaning pad for model c7 10 pcs, c7 cleaning pad, hutt, tolmuimejad




