Indesit IMA 762B MY TIME EE Washing machine, A, Front loading, Washing capacity 7 kg, 1200 RPM, Depth 47.4 cm, White | INDESIT
- TootjadINDESIT
- Mudel: IMA 762B MY TIME EE
- Saadavus: 5
-
284€
Indesit IMA 762B MY TIME EE Washing machine, A, Front loading, Washing capacity 7 kg, 1200 RPM, Depth 47.4 cm, White | INDESIT
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 504.00 mm |
| Gross height (mm) | 880.00 mm |
| Gross weight | 52.00 kg |
| Gross width (mm) | 630.00 mm |
| Net weight | 50.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | INDESIT |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.28 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

