INDESIT Washing machine BWSE 71295X WBV EU Energy efficiency class B, Front loading, Washing capacity 7 kg, 1200 RPM, Depth 43.5
- TootjadINDESIT
- Mudel: BWSE 71295X WBV EU
- Saadavus: 2
-
359€
INDESIT Washing machine BWSE 71295X WBV EU Energy efficiency class B, Front loading, Washing capacity 7 kg, 1200 RPM, Depth 43.5 cm, Width 59.5 cm, Display, Big Digit, White
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 440.00 mm |
| Brutokaal | 66.50 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 855.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 600.00 mm |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | Big Digit |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 52 kWh |
| Energiatõhususe klass | B |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaabli pikkus | 1.2 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 59.5 cm |
| Maht (m3) | 0.23 m |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1200 RPM |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 78 dB |
| Netokaal | 64.70 kg |
| Paber/Papp | 1500.00 g |
| Pesumaht | 7 kg |
| PET | 292.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 300.00 g |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | BWSE 71295X WBV EU |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 43.5 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.80 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 48 L |
| Trumli sisetuli | No |
| Tsükli kestus pesemise | 3:25 h |
| Tüüp | Free standing |
| Ümberpööratavad uksed | No |
| Vahukontrolli süsteem | Yes |
| Vool | 10 A |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wooden | 244.00 g |
Sildid: indesit washing machine bwse 71295x wbv eu energy efficiency class b, front loading, washing capacity 7 kg, 1200 rpm, depth 435, bwse 71295x wbv eu, indesit, pesumasinad








