INDESIT Dishwasher | D2F HD624 AS | Free standing | Width 60 cm | Number of place settings 14 | Number of programs 9 | Energy ef
- TootjadINDESIT
- Mudel: D2F HD624 AS
- Saadavus: 5
-
389€
INDESIT Dishwasher | D2F HD624 AS | Free standing | Width 60 cm | Number of place settings 14 | Number of programs 9 | Energy efficiency class E | Display | Silver
| All | |
| Aastane energiakulu | 95 kWh |
| Asukohtade arvu seadistamine | 14 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 675 mm |
| Gross height (mm) | 910 mm |
| Gross weight | 44.90 kg |
| Gross width (mm) | 652 mm |
| Juhtme pikkus | 1.3 m |
| Kiirpesu | Yes |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 60 cm |
| Loputusvahendi näidik | Yes |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 44 dB |
| Net weight | 43.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1400.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | INDESIT |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | D2F HD624 AS |
| Programmide arv | 9 |
| Reguleeritavad jalad | Yes |
| Soolanäidik | Yes |
| Sügavus | 59 cm |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Free standing |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 12 h |
| Võimsus | 1900 W |
| Volume (m3) | 0.400491 m |
| Vool | 10 A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: indesit dishwasher d2f hd624 as free standing width 60 cm number of place settings 14 number of programs 9 energy ef, d2f hd624 as, indesit, noudepesumasinad






